NIEUWSBERICHTEN

MEDEDELING VAN GEWEST TURNHOUT IVM ALGEMEEN FORFAIT

GEPLAATST OP: 16/09/2017 16:06

Dames 3de Gewest B Noorderkempen L algemeen forfait

De ploeg Gelvoc C reeks 3de gewest B geeft ook algemeen forfait.

Om in beide reeksen 3de gewest evenveel ploegen te hebben, doen we het volgende:

In reeks 3A schrappen we de ploeg Gelvoc C

In de reeks 3B wordt Gelvoc D nu Gelvoc C.

HIERDOOR KOMEN VOLGENDE WEDSTRIJDEN TE VERVALLEN

Dames 3de Gewest A 23-9-2017 15:30 Gelvoc C - Power C

Dames 3de Gewest B 14-10-2017 20:30 N-Kempen L- Power D

Dames 3de Gewest B 16-12-2017 20:30 N-Kempen L -Power E

Dames 3de Gewest A 20-1-2018 17:00 Power C -Gelvoc C

Dames 3de Gewest B 3-2-2018 19:00 Power D - N-Kempen L

Dames 3de Gewest B 21-4-2018 17:00 Power E - N-Kempen L

Uurwijziging

volgende wedstrijd meisjes kadetten wordt 14u00 ipv 16u00

MU15RB-0016 (Kadetten) 30/09/2017 14:00 VOLAK (bc) VC POWER

START TRAININGEN

GEPLAATST OP: 01/08/2017 19:00

Zoals elk jaar starten de trainingen in augustus,

Hieronder vinden jullie wanneer voor elke ploeg de eerste training voorzien is.

De lijst met de ploegsamenstelling is tegelijk met de brief van het lidgeld verstuurd.

Dames 1 1e training: 4 augustus vrij 19u30u-21u00 Molenslop

Dames 2 1e training: 22 augustus Dinsd 19u-20.30u Poppel

Dames 3 1e training: 1 augustus Di 19.30u - 21u - Molenslop

Dames 4 1e training: 11 augustus Vrij 18.30u - 20u - Poppel

Dames 5 1e training: 4 augustus Vrij 19.30u-21u - Molenslop

meisjes scholieren 1 1e training: 22 augustus Di 19u-20.30u - Molenslop

meisjes scholieren 2 1e training: 4 augustus Vrij 18u-19.30u - Molenslop

meisjes kadetten 1e training: 2 augustus Woe 18.30u- 20u - Molenslop

meisjes miniemen 1 1e training: 16 augustus Woe 18u - 19.30u - Poppel

meisjes miniemen 2 1e training: 18 augustus Vrij 18u-19.30u - Molenslop

volleybalspeeltuin meisjes 1e training: 7 september Do 18u-19.30u - Molenslop

volleybalspeeltuin Jongens 1e training: 7 september Do 18u-19.30u - Molenslop

INFO SCHEIDSRECHTERS

GEPLAATST OP: 22/07/2017 20:00

Datum bijscholing Scheidsrechters

Zaterdag 09/09/2017 om 10u00 - Zaal: sporthal Technico - Turnhout

Data Cursus Scheidsrechters

Zaterdag 30/09/2017 Theorie 9u30 - 12u00

Zaterdag 07/10/2017 Theorie 9u30 - 12u00

Zaterdag 14/10/2017 Theorie 9u30 - 12u00

Zaterdag 21/10/2017 Wedstrijdblad 9u30 - 12u00

Zaterdag 28/10/2017 Examen 9u30 - 12u00

Zaal: sporthal Technico - Turnhout

INFO JEUGDSCHEIDSRECHTERS

GEPLAATST OP: 22/07/2017 20:00

Datum bijscholing Jeugdscheidsrechters

1. Maandag 18-09-2017 om 20u00 - zaal: Van Pelt Amigos Arena - Achterstraat 30 - 2980 St-Antonius Zoersel

2. Zaterdag 23-09-2017 om 10u00 - zaal : sporthal Technico - Turnhout

Data cursus Jeugdscheidsrechter

Zaterdag 07/10/2017 en Zondag 08/10/2017 - Van 10u00 - 13u00 Zaal: sportcentrum 't Hofeinde - Wijntuinstraat in Merksplas

Alle Nieuwsberichten

WEDSTRIJDEN

23

SEP

13:00 - MEISJES MINIEMEN B

VC POWER - ARVOC D

POPPEL SPORTHAL DE VOND

23

SEP

13:30 - MEISJES SCHOLIEREN A

AMIGOS - VC POWER

ZOERSEL VAN PELT ARENA

23

SEP

15:00 - DAMES A

VC POWER - B.V.C. BALEN A

POPPEL SPORTHAL DE VOND

23

SEP

16:00 - MEISJES MINIEMEN A

RIJKEVOC - VC POWER

RIJKEVORSEL SPORTCENTRUM DE VALK

23

SEP

17:00 - DAMES B

VC POWER - WOVO D

POPPEL SPORTHAL DE VOND

23

SEP

19:00 - DAMES E

VC POWER - WOVO F

POPPEL SPORTHAL DE VOND

Volledige kalender

ACTIVITEITEN

SPONSORS

NIVARO DESIGN & CODING
van den broek
vepymo
ijsboerke